Oferta

Przedszkole Nr 413 znajduje się na strzeżonym osiedlu, na parterze w  bloku przy ul. Górna Droga 10. Posiadamy cztery piękne, nowocześnie urządzone sale dydaktyczne.  Sale wyposażone są w kolorowe meble, pomoce dydaktyczne i zabawki, stosowne  do wieku dzieci. Duży hall  daje możliwość do rożnego rodzaju  zajęć, ćwiczeń i zabaw ruchowych. Tutaj odbywają się liczne uroczystości przedszkolne i zajęcia dodatkowe. Plac zabaw nieopodal przedszkola zachęca swoją bujną roślinnością, nowym sprzętem  do zajęć, zabaw i pobytu na świeżym powietrzu. Zapewniamy cztery smaczne i zdrowe posiłki.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia naszym przedszkolakom doskonałą opiekę, wychowanie, nabywanie wiedzy  i  umiejętności w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Dbamy o warunki umożliwiające dziecku osiągnięcie ,,gotowości szkolnej” na najwyższym poziomie. Dla zapewnienia  harmonijnego rozwoju naszych wychowanków, rozwijaniu zainteresowań i talentów zapewniamy zajęcia dodatkowe takie jak: rytmika,  język angielski, gimnastyka korekcyjna. Dodatkową atrakcją są również koncerty muzyczne dla dzieci, teatrzyki oraz warsztaty tematyczne. Organizujemy wiele uroczystości przedszkolnych wspólnie z rodzicami i dla rodziców, dziadków, które są okazją do miłego, wspólnego  spędzenia czasu dla dzieci, rodziców i wychowawców.
Celem naszego przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturowymi przyrodniczym.
Rodzice naszych dzieci chętnie uczestniczą w codziennym życiu placówki. Biorą udział w wielu przedsięwzięciach, konkursach, akcjach  – jesteśmy otwarci na propozycje rodziców, cieszy nas ich udział w życiu przedszkola.

Wspólnie tworzymy miłą i serdeczną atmosferę, dzięki której dzieci czują się tutaj jak  w drugim domu.